НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

ДКЦПФР роз’яснила законодавство в частині проходження публічним акціонерним товариством процедури включення акцій до біржового списку

Обговорення

  ДКЦПФР (Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку) затвердила роз’яснення «Про порядок застосування абзацу другого частини першої статті 24 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо проходження публічним акціонерним товариством процедури включення акцій до біржового списку хоча б однієї фондової біржі». Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні Комісії.

  «Ми підготували це роз’яснення у зв’язку з численними зверненнями професійних учасників фондового ринку щодо питання проходження публічним акціонерним товариством процедури включення акцій до біржового списку хоча б однієї фондової біржі та виникаючих у зв’язку з цим проблемних питань.   Адже Комісія прагне завжди йти назустріч учасникам українського фондового ринку, даючи відповіді на нагальні питання, що виникають підчас роботи, уточнюючи і роз’яснюючи певні нормативно-правові акти та вдосконалюючи процес комунікації з представниками ринку», - пояснює ініціативу Комісії Олексій Петрашко, член Комісії, який очолював групу фахівців регулятора - розробників документу.

  Відповідно до роз’яснення, дотриманням вимог частини першої статті 24 Закону України “Про акціонерні товариства” є перебування акцій публічного акціонерного товариства у біржовому списку для проведення регулярних біржових торгів такими акціями.

  У випадку, якщо акції публічного акціонерного товариства виключаються із біржового списку, таке товариство на виконання зазначеного Закону проходить процедуру включення акцій до біржового списку хоча б однієї фондової біржі ще раз.

  Вимоги абзацу другого частини першої статті 24 Закону вважаються виконаними у разі, якщо акції публічного акціонерного товариства включено до біржового списку за ініціативи такого публічного акціонерного товариства.

 

  Контакти:
  Юлія Жулій
  Прес-секретар ДКЦПФР
  тел. (044) 254 25 53
 


← Назад

Також цікаво

 • 07.11.2017 НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання

  Детальніше →
 • 06.11.2017 НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання

  Детальніше →
 • 18.10.2017 НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання

  Детальніше →
 • 17.10.2017 НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання

  Детальніше →
 →
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • 27 жовтня НКЦПФР візьме участь у ХІ Щорічному форумі з корпоративного права
  Детальніше →
 • 22 вересня – 18 листопада фахівці НКЦПФР візьмуть участь у програмі щодо європейської інтеграції для регуляторів ринків фінансових послуг
  Детальніше →
 • 21-22 вересня керівництво НКЦПФР візьме участь в Ukrainian Financial Forum 2017
  Детальніше →
 →