НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Зміни до Порядку припинення провадження депозитарної діяльності вдруге схвалені Комісією

Обговорення

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, яке відбулось 19 квітня 2017 року, схвалила доопрацьований проект рішення «Щодо врегулювання окремих питань, пов’язаних з припиненням провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності».

 

Нагадаємо, змінами до Порядку уточнюється визначення терміну «дата припинення діяльності» - з цієї дати діятиме заборона на проведення Центральним депозитарієм облікових операцій за рахунком у цінних паперах депозитарної установи, що припиняє депозитарну діяльність.

 

З метою захисту прав інвесторів до Порядку додано норму щодо припинення Центральним депозитарієм виконання облікових операцій за рахунком депозитарної установи, що припиняє депозитарну діяльність, у випадку неотримання від неї протягом установленого строку копії баз даних станом на кінець операційного дня, що передує даті початку припинення діяльності, на строк до моменту отримання цієї копії баз даних.

 

Проектом врегульовано дії правонаступника депозитарної установи, що припиняє депозитарну діяльність, після анулювання у неї ліцензії.

 

Проект відправлено на погодження до Національного банку України. Після чого його буде винесено на засідання НКЦПФР для затвердження. 

 

Про результати першого схвалення проекту: НКЦПФР запропонувала зміни до нормативно-правих актів щодо провадження депозитарної діяльності


← Назад

Також цікаво

 • 20.07.2017 Експерти виступають за якнайшвидше впровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення

  Детальніше →
 • 19.07.2017 Національний депозитарій оголосив тендер на створення нового програмного комплексу з депозитарного обслуговування

  Детальніше →
 • 18.07.2017 НКЦПФР: Бюлетень щодо стану ринку цінних паперів, ЧЕРВЕНЬ 2017

  Детальніше →
 • 14.07.2017 НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання

  Детальніше →
 →
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • 20-22 червня 2017 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція з питань корпоративного управління
  Детальніше →
 • 20 – 21 червня Олександр Панченко візьме участь у засіданні IFC у Відні
  Детальніше →
 • 19 – 21 червня Олександр Панченко візьме участь у спільному засіданні OECD та IOPS в Парижі
  Детальніше →
 →